اولین تریلر فیلم لوگان

اولین تریلر فیلم «لوگان» بالاخره منتشر شد.

عنوان فیلم «لوگان» اشاره به کتاب مارک میلر با عنوان «ولورین: لوگانِ پیر» دارد. فیلم «لوگان» پایان یک دوران برای فیلم‌های مردان اکس خواهد بود با توجه به اینکه آخرین فیلمی است که هیو جکمن در نقش ولورین و استاد پاتریک استوارت در نقش پروفسور اکس ظاهر خواهد شد؛ بنابراین بسیاری انتظارش را می‌کشند. هردوی این افراد چیزهای زیادی را به دنیای مردان اکس آوردند و کاراکترهایشان را خوب جا انداختند. در دنیای فیلم‌سازی این مسئله عجیب است که یک مجموعه‌فیلم از ابتدا تا انتها با یک بازیگر کار شود. بتمن، سوپرمن، مرد عنکبوتی همگی از بازیگران مختلفی استفاده کردند. فیلم انتقام‌جویان نیز تا به اینجا در این امر موفق ظاهرشده اما باید منتظر ماند و دید در آینده هم می‌تواند از همان بازیگران برای کاراکترهایش استفاده کند یا نه؟

در این تریلر یک حس تیره‌وتار وجود دارد و همین‌که از آهنگ «Hurt» از جانی کش برای آن استفاده‌شده خود گویای چگونه پایانی برای فیلم‌های ولورین است. شخصا فکر می‌کنم انتخاب این آهنگ بسیار به‌جا بود و اگر در حین تماشا به شعر آهنگ توجه کنید متوجه می‌شوید که بسیار با داستان تریلر هم‌خوانی دارد.

اواخر تریلر سکانسی هست که در آن لوگان دست لورا را گرفته و بیل به دست ایستاده است … یعنی پروفسور اکس را داشت دفن می‌کرد؟

به‌عنوان تریلر اول خیلی خوب بود و بی‌صبرانه منتظر تریلرهای بعدی خواهم ماند.

به اشتراک بگذارید
۶٫۸٫۱۳۹۵
 
تینا شایسته
به قلم: تینا شایسته

فارق‌التحصیل طراحی لباس دانشگاه آزاد تهران جنوب، عکاسی رو به‌صورت جدی دنبال می‌کنه و هر کاری میکنه نمی‌تونه فیلم نگاه کردن رو ترک کنه.

1 دیدگاه مطرح شده
  • سینا

    عالی ….. بود ….

بیان دیدگاه