بت‌من بعدی چه کسی است؟

فیلم جدید بت‌من | شایعات جدید خبر از جایگزین شدن جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) به‌جای بن افلک (Ben Affleck) در نقش بتمن در فیلم بعدی بت‌من دارد. در هفته‌ی که گذشت اخبار ضدونقیض بسیاری از تصمیم بن افلک برای کنار گذاشتن نقش بتمن منتشر شد. حالا ظاهرا این تصمیم قطعی است، اما کمپانی برادران وارنر به دلیل اکران فیلم Justice League ، فعلا قصد رسمیت بخشیدن به این خبر را ندارد.

جیک جیلنهال در نقش بت من

کارگردان فیلم بعدی بتمن و جیک جیلنهال با یکدیگر ملاقات کرده‌اند.

بن افلک پیش‌ازاین بارها اعلام کرده بود که قرار نیست تا ابد به بازی در نقش بتمن ادامه دهد و درحالی‌که در ابتدا قرار بود خودش فیلم را بسازد، از کارگردانی آن نیز سر باز زد. به‌این‌ترتیب مت ریوز (Matt Reeves) به‌عنوان کارگردان بعدی انتخاب شد. شایعات تا جایی بالا گرفت که گفته می‌شد مت ریوز به دنبال بازیگر دیگری برای نقش بتمن است و بالاخره منبعی موثق دیروز اعلام کرد که ظاهرا گزینه‌ی اصلی این کارگردان برای بتمن، جیک جیلنهال است.

به نظر می‌رسد که کارگردان فیلم بعدی بتمن و جیک جیلنهال با یکدیگر ملاقات هم کرده‌اند، اما نتیجه‌ی نهایی این ملاقات هنوز معلوم نیست.

«کریستوفر نولان» هم زمانی که به دنبال بازیگری برای نقش بتمن برای فیلم Batman Begins بود، سراغ جیک جیلنهال رفته بود. که البته بر کسی پوشیده نیست که نقش نهایتا به کریستین بیل رسید.

بازخوردها نسبت به فیلم Justice League تا به اینجا بسیار بد بوده‌ و منتقدان اصلا به‌قول‌معروف با فیلم حال نکرده‌اند. با این اوصاف حالا احتمال می‌رود این موضوع شرکت فیلم‌سازی برادران وارنر را به صرافت بیندازد تا به دنبال نگرش تازه‌ای برای فیلم بعدی بتمن باشد.

فکر می‌کنید بتوانید جیک جیلنهال را در نقش بتمن تصور کنید؟‌ به نظر شما کدام بازیگر برای این نقش مناسب‌تر است؟

منبع: Screenrant

فیلم بتمن ۲۰۱۸ بت‌من فیلم بت‌من. فیلم بعدی جیک جیلنهال بت من ۲۰۱۸ بت من بعدی جیک جیلنهال. نقد فیلم بت من ۲۰۱۸ بن افلک در نقش بت من. تاریخ انتشار فیلم بعدی بت من ۲۰۱۸٫

به اشتراک بگذارید
۳٫۹٫۱۳۹۶
 
تینا شایسته
به قلم: تینا شایسته

فارق‌التحصیل طراحی لباس دانشگاه آزاد تهران جنوب، عکاسی رو به‌صورت جدی دنبال می‌کنه و هر کاری میکنه نمی‌تونه فیلم نگاه کردن رو ترک کنه.

بیان دیدگاه