شنیده‌ها از بازگشت «وست‌ورلد»

سریال جدید | فصل دوم سریال وست‌ورلد | شبکه HBO را با سریال و مستندهای متفاوت می‌شناسیم و «وست ورلد» ساخته‌‌ی جدید جی. جی آبرامز و زوج نولان-جوی هم جزو همین دسته است. سریال محبوبی که آبرامز و نولان را به مقاصدشان در سینما از همیشه نزدیک‌تر کرد. اما چیزی که به کام مخاطبین خوش نیامد وقفه‌ی طولانی تا زمان پخش فصل دوم سریال بود.

با اینکه اطلاعات فصل دوم انگار در گاوصندقی چند قفله به سر می‌برد و تنها چیزی که منتشر شده تریلری کوتاه در فستیوال کامیک‌کان ۲۰۱۷ است و حتی تاریخ پخش هم اعلام نشده!!! است اما به لطف ایوان ریچل‌وود و توئیت چند ساعت قبلش، پخش فصل جدید در سال ۲۰۱۸ تأیید شد.

جاناتان نولان هم در مصاحبه اخیرش با هالیوود ریپورتر در این مورد گفت: «ما خیلی وقت پیش به شبکه گفته بودیم که این سریال متفاوت است، پایلوتی هم که به شبکه دادیم همین را نشان می‌داد». «بازی تاج و تخت» خیلی جاه‌طلبانه بود، اصلا یکی از دلایلی که سراغ HBO رفتیم همین بود. «وست ورلد» سریالی پخش شده از تلویزیون است اما ما دنبال ساختاری کاملا سینمایی بودیم، کیفیت بسیار بالای گروه نویسندگی این را ثابت می‌کند. از ابتدا با شبکه طی شد که این سریال با این درجه از جاه‌طلبی به پخش سالیانه نمی‌رسد، که البته کاملا از سنت همیشگی تلویزیون به‌دور است. این را هم بگویم که فصل دوم سرتر از فصل اول است، پارک بخش‌های جدیدی پیدا کرده که امیدوارم بتوانیم در آن‌ها حسابی به ماجراجویی بپردازیم!»

منبع: دنیای تصویر

فصل دوم سریال وست ورلد شبکه اچ بی او فصل جدید. سریال جدید وست ورلد دنیای غرب آبرامز و نولان. معرفی سریال جدید بهترین سریال‌های جهان در سال ۲۰۱۷٫ تاریخ پخش فصل دوم سریال وست‌ورلد. سریال westworld شبکه HBO

به اشتراک بگذارید
۲۰٫۸٫۱۳۹۶
 
ماندانا کریم پور
به قلم: ماندانا کریم پور

یک فمنیست تمام عیار، زیاد هم نمیشه باهاش بحث کرد، اعصاب و حوصله درست و حسابی نداره ...

بیان دیدگاه