تریلر آخر فیلم از راه رسیده

تریلر نهایی فیلم علمی-تخیلی «از راه رسیده» با بازی ایمی آدامز و جرمی رنر

فیلم «از راه رسیده» براساس داستانی کوتاه به قلم تد چنگ با عنوان «داستان زندگی تو» در سال ۲۰۰۰ ساخته شده است و از سال ۲۰۱۲ هم در برای ساخت آن برنامه‌ریزی می‌شود. نکته‌ی جالب دیگر اینکه از ۴۹ منتقدی که در سایت راتن تومیتوز فیلم را نقد کرده‌اند همگی به آن امتیاز مثبت داده‌اند.

در این فیلم بازیگران فیلم «American Hustle» یا «فریب آمریکایی» ایمی آدامز و جرمی رنر دوباره در مقابل هم قرار می‌گیرند.

«از راه رسیده» اولین فیلم علمی-تخیلی کارگردان دنیس ویلنو محسوب می‌شود که ظاهرا ژانر موردعلاقه‌ی جدید اوست چون به‌محض تمام کردن «از راه رسیده» سراغ ساخت قسمت بعد «Blade Runner» می‌رود.

در تریلر نهایی منتشرشده از چیز جدید خبری نیست، شاید هم این‌طور بهتر باشد. در کنار این تریلر پارامونت پیکچرز در حال آماده‌سازی تبلیغی بلند تلویزیونی برای کسانی است که احتمالا هنوز از اکران فیلم بی‌اطلاع هستند. کسانی هم که در مورد فیلم خبر دارند بیشتر به خاطر بازیگران فوق‌العاده و نقدهای چشم‌گیری که تا به اینجا فیلم دریافت کرده، به دیدن آن خواهند رفت.

(خطر لو رفتن داستان) این فیلم موضوع کاملا جالبی را دنبال می‌کند. تا اینجا می‌دانیم که پس از آمدن بیگانه‌ها از لوئیس (ایمی آدامز) خواسته می‌شود تا با آن‌ها ارتباط برقرار کند و او سرانجام موفق می‌شود از زبان آن‌ها سر درآورد. همان‌طور که در تریلر جدید دیده می‌شود این بیگانگان سلاحی ویژه دارند و لوئیس درمی‌یابد که این سلاح درواقع حافظه است. موجودات بیگانه موفق شده‌اند به روشی دست یابند که زمان ماهیتی غیرخطی پیدا می‌کند. طی مراحل برقراری ارتباط و تلاش برای یادگیری زبانشان لوئیس توانایی به‌کارگیری سلاح آن‌ها را فرامی‌گیرد و قادر است هم آینده و هم گذشته‌اش را به‌روشنی ببیند.

یعنی «از راه رسیده» بهترین فیلم علمی-تخیلی سال ۲۰۱۶ خواهد بود؟ به نظر من یا این فیلم یا فیلم «Passengers» «مسافرین» این عنوان را از آن خود خواهند کرد که البته هیچ‌یک هنوز اکران نشده‌اند، بنابراین تنها زمان مشخص خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید
۶٫۸٫۱۳۹۵
 
سولماز جعفری
به قلم: سولماز جعفری

دانشجوی کارشناسی ادبیات نمایشی دانشگاه هنر تهران، علاقه‌مند به تئاتر و موسیقی.

1 دیدگاه مطرح شده
  • رویا

    بی صبرانه منتظر دیدن این فیلم هستم

بیان دیدگاه