تریلر فیلم جنگ برای سیاره میمون‌ها

تریلر فیلم جنگ برای سیاره میمون‌ها با نقش‌آفرینی اندی سرکیس و وودی هارلسون. در فیلم «جنگ برای سیاره میمون‌ها» که سومین قسمت از این دنباله‌فیلم‌ پرفروش و تحسین‌شده محسوب می‌شود، خواهیم دید که سزار و میمون‌های همراهش به‌اجبار وارد مناقشه‌ای خونین با انسان‌ها به فرماندهی یک سرهنگ بی‌رحم می‌شوند. در ابتدا میمون‌ها متحمل خسارت‌های جبران‌ناپذیری می‌شوند و این مسئله سبب می‌شود که غرایز تاریک و حس انتقام در سزار تقویت شده و به خون‌خواهی از گونه و نسل خود برخیزد. سرانجام این کشمکش‌ها آن‌ها را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. سزار و سرهنگ در نبردی حماسی با یکدیگر سرشاخ می‌شوند، نبردی که سرنوشت هر دو گونه و آینده‌ی سیاره را رقم خواهد زد.درحالی‌که در عنوان این فیلم از کلمه‌ی «جنگ» استفاده شده که یک‌جورهایی مفهوم روشن شدن تکلیف و سرانجام ماجرا را می‌رساند اما سازندگان فیلم اعلام کردند که احتمالا این آخرین فیلم از این دنباله‌فیلم‌ها (بسیار موفق) نخواهد بود. این‌طور که از روند قسمت‌های قبل برمی‌آید در این قسمت احتمالا شاهد شکست انسان‌ها و در قسمت بعد هم برچیده شدن نسل بشر از روی سیاره زمین خواهیم بود.

جل‌الخالق! به این می‌گویند بازگشت موفقیت‌آمیز یک دنباله. زمانی که اولین فیلم از این مجموعه با بازی جیمز فرانکو سروکله‌اش پیدا شد، بر کسی پوشیده نبود که با یک تلاش جدید برای بازگرداندن این دنباله‌فیلم‌ها به دوران اوج خود طرف هستیم و حالا با گذشت دو فیلم سزار و باقی میمون‌ها حسابی جاافتاده‌اند.

نتوانستم در تریلر جدید حتی یک‌چیز که خوشم نیامده باشد پیدا کنم؛ جلوه‌های بصری فیلم مثل همیشه بهبود یافته‌اند و سکانس‌های میدان جنگ نیز ارضاکننده بودند. تنها چیزی که شاید برای من عجیب بود اینکه این تریلر بیشتر شبیه یک تیزر تبلیغاتی به‌نظر می‌رسد تا یک تریلر؛ و به‌این‌ترتیب تنها کاراکتر انسانی که در این تریلر می‌بینیم وودی هارلسون است و از نقش‌های مکمل و فرعی انسانی فیلم خبر خاصی نیست، هیچ خبری! این قسمت ظاهرا با آدم‌ها کار زیادی ندارد و بیشتر توجهش به میمون‌ها است.

البته این چیزی است که من از تریلر فهمیدم که اگر درست باشد یعنی ۱۰۰ درصد تصاویری که در فیلم جنگ برای سیاره میمون‌ها می‌بینیم با جلوه‌های بصری تلفیق شده است که حتی تصور دشواری‌ها و چالش‌هایی که فیلم با آن روبرو بوده را غیرممکن می‌سازد.

اما ظاهرا هرچه بوده سازندگان فیلم توانسته‌اند آن را جمع‌و‌جور کنند. با توجه به اینکه هنوز ۶ ماه به اکران و بیرون آمدن فیلم باقی مانده، از همین حالا می‌توان پیش‌بینی کرد که فیلم جدید میمون‌ها شگفت‌انگیز است؛ اما شرکت سازنده برای رفع کنجکاوی و عطش ما باید تریلرهای بیشتری منتشر کند تا شاید برخلاف این تریلر که بیشتر شبیه یک تیزر بود، درک بهتری از کلیت و شخصیت‌های دیگر فیلم به ما دهد.

تریلر فیلم

  به اشتراک بگذارید
  ۲۹٫۹٫۱۳۹۵
   
  سپهر سرایی
  به قلم: سپهر سرایی

  سینما خوانده، عضو سابق انجمن نویسندگان و منتقدین سینمایی، در‌حال‌حاضر برای هیچ مجله‌ی چاپی قلم نمی‌زنه و ترجیح میده مستقل کار کنه ...

  2 دیدگاه مطرح شده
  • امیر

   تریلرش فوق العادس متشکرم

   • سام

    نمیشه فیلم کاملش دانلود بشه

  بیان دیدگاه