دورهمی ابرقهرمان‌ها!

نمایش‌های خصوصی فیلم «لیگ عدالت» آغاز و اولین واکنش‌ها به این فیلم در اینترنت پخش شده است. واکنش‌ها حاکی از آن است که ظاهرا در کل با فیلمی راضی‌کننده طرف هستیم هرچند طبق نظرات، روایت داستان مشکل دارد و با شرور باحالی هم طرف نیستیم اما نکته‌ای که شاید همه به آن اذعان کرده‌اند ترکیب و آمیزش جذاب قهرمان‌ها است که توانسته مشکلات اشاره‌شده را بپوشاند. در زیر تعدادی از این واکنش‌ها را مرور می‌کنیم.

گرمین روسیر: «فیلم «جاستیس لیگ» خوب است. از منظر روایت درهم‌ریخته است، ضدقهرمانش عالی نیست اما قهرمان‌ها عالی هستند. فیلمی بامزه است و شخصیت‌ها در کنار هم خیلی خوب کار می‌کنند عاشقش نشدم اما قطعا هیجان زده‌ام که ببینم در آینده با آنچه می‌کنند».

شان گربر: «لیگ عدالت» بلاک‌باستر بامزه‌ای است. به‌اندازه‌ای سرگرم‌کننده هست که بتواند بر ضعف‌هایش چیره شود. نتیجه تیمی کارآمد از آب درآمده و فیلم چیزی بیشتر از صرف چند لحظه‌ی ابرقهرمانی است و در کل ارزش دیدن روی پرده‌ی بزرگ را دارد. شاید چیزی که خیلی‌ها انتظار داشتند نباشد اما قطعا چیزی که خیلی‌ها می‌ترسیدند نیست».

نیت بریل: «فیلم «لیگ عدالت» جمع شدن همان تیم دی‌سی است که دلتان می‌خواست. از اول تا آخر بهم خوش گذشت. وسعت بخشیدن به جهان دی‌سی طرفداران را دیوانه خواهد کرد. همین‌طور سوپرمن».

براندن دیویس: «جاستیس لیگ» فیلم مورد‌علاقه‌ی من در دنیای سینمایی دی‌سی است. باعث می‌شود از قهرمان‌هایش خوشت بیاید و بخواهی دوباره جمع شدنشان کنار هم را ببینی. نکته‌ی بد اما: «جاستیس لیگ» در روایت قصه‌اش عجله دارد. شرورش هم آبکی و فراموش‌شدنی است».

منبع: دنیای تصویر

فیلم جاستیس لیگ لیگ عدالت فیلم جدید مارول دی سی. فیلم جدید دنیای ابرقهرمانی جاستیس لیگ لیگ عدالت سوپرمن. بهترین فیلم ابرقهرمانی ۲۰۱۷ لیگ عدالت.

به اشتراک بگذارید
۲۰٫۸٫۱۳۹۶
 
تینا شایسته
به قلم: تینا شایسته

فارق‌التحصیل طراحی لباس دانشگاه آزاد تهران جنوب، عکاسی رو به‌صورت جدی دنبال می‌کنه و هر کاری میکنه نمی‌تونه فیلم نگاه کردن رو ترک کنه.

بیان دیدگاه