دم نزن ۲۰۱۶
2 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 102 votes, average: 7.50 out of 10 (7.50)
Loading ... Loading ...
ستارگان
Stephen Lang, Jane Levy, Dylan Minnette
محصول کشور
آمریکا
موضوع:
ترسناک, هیجانی
تاریخ اکران:
5 شهریور 95
زمان فیلم:
1 ساعت 28 دقیقه
کارگردان:
Fede Alvarez
رده سنی:
بالای 17 سال
کیفیت:
BlueRay 720
زبان:
انگلیسی
سال تولید:
2016

نمایش تریلر

داستان فیلم

راکی زنی جوان به دنبال ساختن یک زندگی بهتر برای خود و خواهرش است، قبول می‌کند به همراه دوست‌پسرش مانی و دوستشان اَلکس از خانه‌ی مردی ثروتمند اما نابینا سرقت کنند. این مرد ظاهرا ضعیف و علیل به دیوی ظالم بدل می‌شود و حالا این گروه سارق باید تا دیر نشده راهی برای فرار از خانه‌ی این مرد پیدا کنند تا به قربانیان بعدی او تبدیل نشوند.

دانلود فیلم

ژانر فیلم

ترسناک | هیجان‌انگیز

نظر منتقدین

اولین ویژگی مثبت فیلم، پرهیز از زیاده‌گویی و اغراق در روایت داستان می‌باشد که کمک فراوانی به باورپذیری و ایجاد حس ترس در مخاطب نموده است. (میثم کریمی)

یکی از دلهره‌آورترین، ترسناک‌ترین و ازنظر پلیدی اصیل‌ترین آثار ژانر ترسناک طی این مدت. (Philadelphia Inquirer) (امتیاز ۳ از ۴)

فیلم هیجان‌انگیز «نفست را حبس کن» احتمالا اولین فیلم ترسناک امسال است که ترجیح می‌دهید همان کاری را کنید که عنوان فیلم می‌‎خواهد. (تورنتو سان) (امتیاز ۳ از ۵)

سوای از کاراکترهای سطحی و بعضی صحنه‌های کهنه‌شده و البته تلاشی احمقانه برای دنباله‌سازی، «نفست را حبس کن» تقریبا محشر است. (نیویورک پست) (امتیاز ۳ از ۴)

«نفست را حبس کن» فیلمی است که هر صحنه‌اش ارزش یک جیغ دارد. (تورنتو استار) (امتیاز ۳ از ۴)

فیلم ترسناکی نقلی و ترکیبی با کنار هم چیدن عناصر فیلم‌های مشابه و تبدیلشان به چیزی به‌حق متفاوت. (Arizona Republic) (امتیاز ۳٫۵ از ۵)

فیلم با چینش برای قسمت بعد تمام می‌شود، اما نه یک پیش‌نمایش خشک‌وخالی، مثل بسیاری فیلم‌های ترسناک قوی که جمع‌بندی یک سناریو خبر از اتفاقات بیشتر درراه می‌دهد. (ایندی‌وایر) (امتیاز B+)

باکس آفیس

بودجه: ۹٫۹۰۰٫۰۰۰ $

فروش هفته نخست (آمریکا): ۲۶٫۴۱۱٫۷۰۶ $

موسیقی فیلم

Roque Baños

رتبه‌بندی فیلم

رتبه R (بالای ۱۷ سال) به خاطر وحشت، خشونت، محتوای آزاردهنده و استفاده از الفاظ جنسی

دیالوگ فیلم

مانی: محض اینکه کوره دلیل نمیشه فرشته باشه، داداش.


فیلم ترسناکتازه‌های فیلم


  به اشتراک بگذارید

  مجید مسکینی
  به قلم: مجید مسکینی

  مدیر سینماوا، به آثار کلاسیک (چه موسیقی، چه کتاب، چه فیلم) احترام می‌ذاره اما معتقده جدید همیشه بهتره

  1 دیدگاه مطرح شده
  • رضا ازشاهین شهراصفهان

   باسلام این فیلم درنوع خودش بینظیره…

  بیان دیدگاه